ČLUNY LEHKÉ - řady M a S

10M_2

Čluny Marine 10M až 15S jsou lehké čluny v délkách od 3 do 4,4 m, pro 2 - 4 osoby a pro motory o výkonu od 2 do 15 koní.

Jsou určeny pro rekreaci a rybaření tam, kde potřebujete lehkou a přitom stabilní loďku, snadno dopra-vitelnou kamkoli.

 

 

Marine 12M - nový model 2009 to je delší, lehčí a hlubší V trup, vyšší boky, větší kapacita, lepší odvod vody než starý typ.

 

Marine 14M - nový model 2010: delší, lehčí a hlubší V trup, vyšší boky, větší kapacita, lepší stabilita, příznivější cena.

 

 

Přeprava na střeše auta:

Lehké hliníkové čluny Marine řady 10M až 15S jsou tou nejlepší volbou pro toho, kdo chce jednoduchý a lehký člun, snadno přepravitelný. Váha člunů od 37 kg do 68 kg umožní Váš člun jednoduše odvézt na střeše auta (speciální nosič ve volitelném příslušenství) a ve dvou lidech (s přídavnými kolečky stačí jedna osoba) snadno přenést k vodě.

 

 10M_4

 

Jízdní vlastnosti:

V tvar trupu s plochou zádí je velmi stabilní na vodě i ve vlnách. Čluny se díky tvaru trupu a malé váze velmi snadno dostávají do skluzu i s malým motorem. Motor 5 koní již dostane do skluzu posádku o dvou lidech.

 

Údržba a životnost:

Jednoduchá, prakticky žádná údržba, to je jedna z hlavních předností hliníkových člunů. Pouze občas člun umýt, to je jediná povinnost uživatele. Velmi dlouhá životnost člunu, odolnost proti nechtěným nárazům na břeh, přídavné kýly a zpevněná příď.

 

Materiál a ekologie:

Hliník – materiál budoucnosti, recyklovatelný a šetrný k životnímu prostředí. Speciální námořní slitina odolná proti soli a pevnější než letecký dural je základem pevnosti, nízké váhy a dlouhé životnosti těchto člunů.